Jak to działa?

Odkurzacz Rainbow

Dla czystego, zdrowszego domu

Ziemia używa wody do oczyszczenia się z brudu powierzchniowego, cząstek zawieszonych w powietrzu, alergenów, kurzu i zanieczyszczeń spowodowanych przez człowieka. Płucze powietrze i oczyszcza środowisko, w którym żyjemy i oddychamy. To naturalne. Działa to świetnie na zewnątrz, ale co z wnętrzem domu? Odkurzacz piorący Rainbow® czyści Twój dom w najbardziej naturalny sposób, za pomocą The Power of Water®. To rozwiązanie wykorzystujące naturalną moc wody nie tylko oczyszcza Twój dom ale tworzy zdrowszą przestrzeń życiową.

Odkurzacz piorący Rainbow – jak działa

Aerodynamika: Powietrze w ruchu Ruchome powietrze unosi kurz oraz brud i z wykorzystaniem siły odśrodkowej zatapia zanieczyszczenia w wodzie. Hydrodynamika: Woda w ruchu Brud i kurz są uwięzione w wirującej łaźni wodnej. Świeże, pozbawione zanieczyszczeń powietrze powraca do domu czyniąc go czystszym i zdrowszym. Wszystko to uzyskasz dzięki odkurzaczowi wodnemu Rainbow.

Odkurzacz wodny Rainbow – poznaj jego moc

1. WET DUST CAN NOT FLY®

Odkurzacz Rainbow® wykorzystuje najpotężniejszy pierwiastek Matki Natury, wodę, aby uwięzić brud i zapachy, zwracając jedynie naturalnie czyste, przemyte wodą powietrze do domowego środowiska.

2. PODWÓJNY SYSTEM FILTRACJI

Unikalny wodny system filtracji wychwytuje typowe domowe zanieczyszczenia, podczas gdy pozostałe mikroskopijne cząstki są wychwytywane przez nasz system filtracji neutralizującej HEPA. Ta dwustopniowa kombinacja filtracyjna usuwa prawie 100% zanieczyszczeń z domu.

3. SILNIK HURRICANE®

Oparty na technologii reluctance, nasz potężny silnik Hurricane® ma siłę, by sprostać najcięższym pracom w zakresie czyszczenia i zapewnia nieograniczoną żywotność silnika.

4. MOC I KONTROLA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Starannie rozmieściliśmy elementy sterujące w ergonomicznym uchwycie, umożliwiając precyzyjną kontrolę nad zasilanymi akcesoriami.

5. SZYBKIE PRZEŁĄCZANIE

Zmiana końcówek i narzędzi do różnych zadań jest bardzo prosta.

6. PODRÓŻUJ LEKKO

Odkurzacz Rainbow podąża za Tobą z pokoju do pokoju na łatwym w manewrowaniu wózku. Gumowany zderzak chroni ściany i meble.

7. WBUDOWANE REFLEKTORY LED

Oświetlenie ścieżki przed Tobą zapewnia, że nigdy nie przeoczysz żadnego miejsca.

8. CZYSZCZENIE OD ŚCIANY DO ŚCIANY

Brud, sierść zwierząt i okruchy znikają dzięki potężnej mocy obrotowego wałka Power Nozzle. Krążące szczotki Active-Edge czyszczą trudno dostępne pozostałości wzdłuż listew przypodłogowych.